Конференція BDMSummit 2017 Kyiv «To the infinity and beyond» збере близько 300 учасників зі всієї України та понад 36 доповідачів з провідних компаній котрі досягли значних результатів в продажах та розвитку своїх IT компаній.

Аудиторія конференції:

  • Власники, CEO та СTO малих та середніх аутсорсингових компаній
  • BD, Marketing, Sales та Account — менеджери IT сервісних компаній
  • ТОП-менеджмент компаній

Потоки конференції:

Sale like a PRO

Потік для sales-менеджерів, bdm-менеджерів, власників малих аутсорсингових компаній, що здійснюють продажі власноруч. А також для усіх, хто продає B2B товари та послуги в північній Америці та західній Європі. Продажі через LinkedIn, автоматизовані холодні контакти, продажі вживу на подіях, реферальні, і звичайно ж виграш проектів на Upwork — це лише частина тем, що будуть обговорюватись. Потік буде цікавий тим, хто відчуває нестачу клієнтів для росту бізнесу.

Marketing & Branding

Потік для маркетологів на західні ринки, власників середніх аутсорсингових компаній, B2B стартапів.
Як оформити та прокачати свій Upwork пиофайл? Як зробити щоб клієнти знаходили вас самі? Найбільш ефективні в B2B маркетингові тактики та прийоми. Чи можна впливати на те, що говорять про вас потенціцним клієнтам?
Завдання маркетингу та брендингу — оєримати для вас якісного, підготовленого та навченого клієнта. Як це зробити — будемо говорити протягом дня на цьому потоці.

Outsourcing Hero

Потік для власників малих та середніх аутсорсингових компаній, топ-менеджменту та бізнес-девелопмент менеджерів. На яких клієнтів орієнтуватись, яку нішу вибрати? Як скласти вбивчу пропозицію для клієнтів цієї ніші? Що робити чи не робити в бізнес-девелопменті? В чому культурна різниця в стилі ведення бізнесу у нас і в північній Америці чи західній Європі? Потік буде цікавий, якщо є бажання залучати більше клієнтів з меншими зусиллями.

Workshops

Майстер-класи — деякі теми видаються нам ннастільки цікавими, що вимагають окремого роззгдяду в форматі більшому за просто ознайомлення. Якщо ви хочете на місці навчитися запропонованим sales та bdm технікам — вам сюди.

Це вже друга конференція. Відгуки з попередньої конференції можна переглянути тут: www.bdmsummit.com/#feedback

Вартість квитків:

Нагадуємо, що у вартість квитка входить вільне відвідування всіх потоків конференції, обід, afterparty та відеозаписи.

Звичайні — до 15 січня — 130 USD
Майже встиг — з 15 січня до 28 січня — 145 USD

Переглянути детальнішу інформацію та купити ранній квиток можна тут: www.bdmsummit.com