10 вересня з 09:00 до 12:00 в Одесі проведуть міжнародний жіночий забіг «Run Like A Girl», присвячений Дню фізичної культури і спорту України. Через проведення забігу в схеми руху міського транспорту внесені зміни.

Робота тролейбусного маршруту № 9 буде організована до залізничного вокзалу.

Робота автобусного маршруту № 9 буде організована:

– У напрямку руху Олександрівського проспекту: від вул. Канатній, на вул. Жуковського і далі за маршрутом;

– У напрямку руху ж/м Черемушки: від вул. Буніна, по вул. Польській, вул. Жуковського, на вул. Канатну і далі по маршруту.

Робота автобусного маршруту № 137 буде організована:

– У напрямку руху Пересипського мосту: від вул. Канатної, по вул. Жуковського, на вул. Катерининську і далі за маршрутом;

– У напрямку руху ж/м Черемушки: від вул. Ланжеронівської, по вул. Рішельєвській, вул. Буніна, вул. Польській, вул. Жуковського, на вул. Канатну і далі по маршруту.

Роботаавтобусного маршруту № 146 у напрямку руху просп. Героїв Небесної Сотні буде організована: від вул. Буніна, по вул. Польської, вул. Жуковського, на вул. Канатну і далі по маршруту.

Робота автобусного маршруту № 223 буде організована:

– У напрямку руху вул. Балківської: від вул. Канатної, на вул. Жуковського, вул. Катерининську, вул. Буніна і далі за маршрутом;

– У напрямку руху до 16 ст. В. Фонтану – від вул. Буніна, по вул. Польській, вул. Жуковського, на вул. Канатну і далі по маршруту.

Робота автобусного маршруту № 175 у напрямку руху Соборної площі: від вул. Канатної, на вул. Жуковського, вул. Катерининську і далі по маршруту.