На цих вихідних у Запоріжжі відбудеться свято для тих, хто любить симфонічну музику — 1 жовтня відкриється 60-й симфонічний сезон, 2 жовтня концерт світових хітів від “Prime Orchestra”. Крім того, у місті пройде фестиваль йоги, вело-квест, та ще багато цікавого.

1 жовтня

Фестиваль йоги і здоров’я

Коли: 1 жовтня з 9 ранку і до вечора
Де: парк “Дубовий Гай”
Вхід вільний

В парку відкриються локації з хатха-йогою, йогою нідра і йогою звуку, де всі бажаючі зможуть попрактикувати релаксацію і медитацію. Тут же можна буде отримати і консультацію як з питань філософії цієї псіхопрактік, так і власним духовному і фізичному розвитку, згідно індійських методик.

Крім того, у парку пройдуть конкурси, кулінарні тренінги і дегустації, барабанні майстер-класи і музичні виступи. Увечері, о 18:00, на головній галявині центрального парку всіх чекає концерт “Mantra House” (м.Львів).

Відкриття 60-го симфонічного сезону

Коли: 1 жовтня о 18:00
Де: Концертний зал ім. Глінки
Ціна: 100 — 250 гривень

Щорічно академічний симфонічний оркестр Запорізької області дивує своїх шанувальників яскравими програмами і незабутніми прем’єрами. В ювілейному сезоні академічний симфонічний оркестр під керуванням головного диригента, народного артиста України

В’ячеслава Реді подарує всім меломанам справжні музичні шедеври
Відкриється цей неймовірний симфонічний калейдоскоп Сюїтою Густава Полотна «Планети» в поєднанні з новітніми лазерним шоу.

1 — 2 жовтня

Manhattan Short Film Festival

Коли: 22 вересня — 5 жовтня, сеанси о 14:10 та 18:30
Де: Кінотеатр ім. Довженка, малий зал
Ціна: 30 грн

Найбільший в світі інтерактивний Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу і представляє чергову добірку з 10 фіналістів.

За традицією, в Україні Манхеттенський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів представляє компанія «Артхаус Трафік». У 2016 році українці вже в 10-й раз зможуть приєднатися до вибору кращої короткометражки року.

2 жовтня

Вело Quest 2 «Олександрівськ»

Коли: 2 жовтня о 10:00
Де: Дубовий Гай, збір біля фонтану “Риби”
Вхід вільний

Тематика велоквесту: Старий “Олександрівськ”. Завдання будуть пов’язані з історичними та архітектурними пам’ятками Запоріжжя. Ви зможете не тільки чудово провести час, а й познайомитись ближче з історією свого міста!

Команди від 2х до 5 людей. Кількість команд обмежена. Попередня реєстрація команд обов’язкова.

Питання, попередня реєстрація команд:
http://new.vk.com/grischenkom
http://new.vk.com/megapashka
http://vk.com/id101855542

Марш за життя

Коли: 2 жовтня, збір о 15:30
Де: Збір біля БК “Дніпроспецсталь”
Вхід вільний

Ціль маршу — привернути увагу громадськості до проблеми абортів, також на цьому марші активісти підтримають традиційні сімейні цінності.

БК Запорожіжжя-ZOG – БК Хімік

Коли: 2 жовтня о 14:00
Де: ПС “ЗАС” вулиця Південне шосе, 10
Вхід вільний

Другий матч запорізької баскетбольної команди у Суперлізі Парі-Матч

Світові хіти “Prime Orchestra”

Коли: 2 жовтня о 19:00
Де: БК “Дніпроспецсталь”
Ціна: 150 — 350 грн

У новій програмі зібрані найкращі номери з попередніх шоу «PRIME ORCHESTRA», а також нові твори, до того ж не тільки класиків рок і поп сцени, але і гуру музики електронної.

В одному концерті, завдяки унікальним аранжуванням і сучасної подачі, глядачі зможуть по-новому відкрити для себе легендарні хіти: Bon Jovi, Sting, Adele, Muse, Deep Purple, Metallica, Europe, Michael Jackson, Whitney Houston, Depeche Mode, Prodigy, Кіно , Modern Talking та інші.

O.Torvald

Коли: 2 жовтня о 19:00
Де: “Капіталіст”
Ціна: 150 — 1000

Хлопці приїдуть до Запоріжжя в рамках свого всеукраїнського туру на підтримку нового альбому “#Нашілюдивсюди”