Запорізька книжкова толока відбудеться з 21 по 23 жовтня на території виставкового центру «Козак Палац». А в ніч з 22 на 23 жовтня в приміщенні «Козак Палацу», на Запорізькій книжковій толоці працюватиме нічний майданчик – творчий молодіжний арт-простір. У програмі – виступи музичних гуртів, поетичний конкурс «Начитай собі на каву», інтерактиви, поетична «сушка», літературні читання, презентації збірок, цікаві лекції та спілкування з творчими особистостями з усієї України.

Гості нічного майданчику зможуть відвідати цього року цілих три насичених культурними подіями локації: головну сцену, фан-зону та зону відпочинку.

Поетичний конкурс «Начитай собі на каву» запрошує бажаючих випробувати свій поетичний талант і випити ранкову каву після цікавого змагання в дружньому літературному колі.

Під час «Літературного орігамі» поетична молодь долучиться до створення єдиної в своєму роді поетичної інсталяції. Діалог «Відверто віршами» дасть можливість поставити поетам будь-яке запитання та отримати відповідь навіть про те, що не завжди автори пишуть у своїх збірках.

Музичну частину ночі створять запорізькі гурти «Franko» та «Earls».

«Franko» – поєднання тендітного жіночого вокалу та нестримної енергетики потужного року. Музиканти молодого гурту «Earls» змішують різні жанри: арт-рок, психоделіка, фолк, електроніка й джаз.

На «Нічному майданчику» можна буде почути улюблених авторів разом з письменниками-представниками видавництва «Смолоскип» та молодими львівськими поетами Наталі Скосар та Богданом Кухтою. Останній порадує презентацією власної збірки «СоціоПат».

Окрім того, під час музично-поетичної ночі буде знятий короткометражний документальний фільм на тему порозуміння між людьми. Поетів, що прагнуть декламувати свої вірші, запрошують взяти участь у цікавому арт-проекті «liveмовою». «Тільки ти, камера та твоя творчість» – анонсують цю частину організатори.

Поєднання музики і тексту продемонструють Христина Халімонова та Заза Пашуашвілі.

Реєстрація учасників музично-поетичної ночі Толоки – на сторінці https://vk.com/nightzkt.