Як наголошується в релізі, Тріада - є однією з найбільших друкарень України, яке більше 65 відсотків своєї продукції виготовляє на експорт. За останній рік це друга спроба рейдерського захоплення і зупинки роботи підприємства. Як наголошується в документі, ініціаторами рейдерського захоплення, як і в перший раз, став кредитор Тріади з російського боку в особі фірми ЯМ ІНТЕРНЕШНЛ .

Тріада була заснована в 2001 році і з невеликої друкарні виросла в одного з лідерів поліграфііческой галузі України. На черговому етапі свого розвитку в 2008 році компанія закупила нове поліграфічне обладнання на суму 5 млн євро, взявши його в кредит у компанії ЯМ ІНТЕРНЕШНЛ , що поставляє таке обладнання.

Як наголошується в прес-релізі, на сьогоднішній день керівництво поліграфічного підприємства Тріада Принт погасило більшу частину вартості обладнання і планувала до травня 2016 повністю закрити заборгованість. У зв язку з агресією Росії і різким падінням економіки Тріада зверталася з пропозиціями про реструктуризацію.

Також було запропоновано в якості гарантії погашення боргу передати об єкт нерухомості на користь ЯМ ІНТЕРНЕШНЛ , але компанія ЯМ ІНТЕРНЕШНЛ почала судову процедуру повернення обладнання.

Оскільки значна частина обладнання оплачена, суд призначив експертизу вартості машини для визначення пропорційності вимог про повернення обладнання. Не чекаючи рішення суду власники ЯМ ІНТЕРНЕШНЛ вирішили діяти з позиції сили.