Після мого поста від 04.08.2015 року, в реплаї налізли сектанти зі звинуваченнями в тому, що я працюю на мінстеця і звинуваченнями в тому, що я підтримую українську владу.

Це ж сором який працювати на Міністерство інформаційної політики твоєї країни...

Це ж соромно як підтримувати владу твоєї країни, тим паче під час війни з набагато сильнішим агресором...

На жаль, я не працю на Мінстеця, тому що Мінстець сам не працює.

Міністерство інформаційної політики, яке взялося за інформаційну політку держави в умовах гібридної війни, стало посміховиськом і об єктом теорій змов в рамках чужої пропаганди.

Тим не менше, я готовий допомагати Міністерству інформаційної політики, всім чи зможу, виключно на волонтерських безоплатних засадах.

Так, я підтримую і буду підтримувати українську владу, тому що:

  • Я підтримую українську патріотичну владу. Так, поняття патріот абсолютно застосовне до вищого керівництва країни, незважаючи на те, що сектантів на диванах перекосить від цієї фрази.
  • Я підтримую владу своєї країни, як єдиний механізм, що забезпечує обонороздатність країни, під час зовнішньої агресії. Дуже шкода, що багато хто не може збагнути цієї елементарної істини, підіграючи ворожій пропаганді.
  • Я підтримую владу своєї країни, що за рік, з нічого збудувала боєздатну армію, одну з найсильніших на сьогодні армій в Європі.
  • Я підтримую владу своєї країни, яка змогла в умовах тотальнольного розвалу армії, без техніки, без зброї і боєприпасів, без достатньої кількості військовослужбавців, звільнити 2/3 окупованого Донбасу. Але тут раптом почала зливати село Широкине, ввійши туди елітні війська...
  • Я підтримую владу своєї країни, якій довіряють лідери всіх цивілізованих країн
  • Я підтримую владу своєї країни, якій кредитори довіряють мільярди доларів
  • Так, я підтримую владу своєї країни, оскільки не підтримуючи владу своєї країни, я буду вимушений жити під владою окупанта.

Тому що підтримувати владу своєї країни, тим паче під час зовнішньої агресії - це правильно, тому що, я як громадянин України, як частинка Народу України, несу солідарну відповідальність за майбутнє своєї країни.

Пише в свєму блозі Ігор Ронович.