Ексклюзивно член Комітету Верховної Ради з протидії та запобіганню корупції Дмитро Добродомов надав текст офіційної відповіді на свій запит, отриманий від Міністра МВС Арсена Авакова, щодо розслідування побиття студентів 30 листопада 2013 року.

Із документу випливає, що службовому розслідуванню Міністерства внутрішніх справ так і не вдалося встановити особи беркутівців , які вчинили жорстоку розправу над учасниками мирного Євромайдану 30 листопада 2013 року.

Група депутатів, до якої вхожу і я, вимагає створення слідчої комісії для розслідування бездіяльності тих, хто розслідував справу побиття учасників Євромайдану 30 листопада 2013 року. Півтора роки пройшло. Тепер починають говорити, що не можуть нікого ідентифікувати. Таке враження, що це були якісь фантоми, а не конкретні люди, конкретні підрозділи, які відправляли на Майдан. Ну, це ж абсурд! обурений Дмитро Добродомов.

Він також повідомив, що на одному із засідань парламентського комітету з протидії і запобіганню корупції заступник Генпрокурора Юрій Столярчук відверто зізнався, що розслідування подій 30 листопада відверто саботувалися.

Заступник Генерального прокурора Столярчук, коли вони тільки прийшли з Шокіним, чесно визнав у нас на комітеті з протидії і запобіганню корупції, що справи з розслідування майданівських злочинів саботувалися, причому не без корупційних ознак і що вони проводять внутрішнє розслідування. Але результатів цього розслідування ми не маємо досі , заявив Дмитро Добродомов.

У офіційній відповіді МВС, за підписом Міністра МВС Арсена Авакова, йдеться, що у зв язку з невідповідністю розрахунків та фактичної чисельності особового складу органів внутрішніх справ, задіяних до охорони громадського порядку, а також однотипністю форменого одягу та використання масок установити особи працівників, які застосовували спеціальні засоби, у ході розслідування не вдалося .

Єдине, що вдалося встановити під час півторарічного розслідування: представники Беркуту справді перевищили свої повноваження, використовуючи спецзасоби та вдаючись до фізичної сили. Провина за це покладається на попереднє керівництві міліції. Зокрема, йдеться про екс-заступника начальника ГУ МВС України у м.Києві, начальника міліції громадської безпеки полковника П.М. Федчука, колишнього начальника управління громадської безпеки ГУ МВС О.І. Мариненка і екс-начальника ГУ МВС генерал-лейтенанта міліції В.В.Коряка .