Найбільшою цінністю цього непростого етапу на шляху в створенні великої і сильної України, є можливість подивитися на критичні моменти новітньої історії з висоти сьогодення, пише Ігор Ронович .

Без істерик, криків, какофонії інформаційного шуму, без балаклав псевдогероїв, подивитись на патріотів без масок патріотизму.

Повернемося до подій, що сталися майже рік тому, коли на День Незалежності ординська армія напряму вторглася в Україну, замкнувши в котлі наших бійців біля Іловайська і біля Луганська,

А Маріуполь тоді було нікому захищати, як і всю територію південної України, аж до Одеси.

Тоді українська армія була в рази меншою теперішньої армії, в рази менш боєздатною і неготовою протистояти масованій атаці трактористів і шахтарів .

Тим не менш, ціною надзусиль, життів, здоров я і власної самовіддачі Героїв вдалось зупинити наступ і вирівняти лінію фронту фактично по сьогоднішніх рубежах.

Наступним етапом було укладання Мінських угод, які по факту:

  1. Не надали Росії ніякої переваги
  2. Дозволили звільнити з полону 2852 людини
  3. Завдяки виграному часу дозволили побудувати міцну армію
  4. Дозволили уникнути тисяч жертв
  5. Дозволили уникнути розгрому тодішньої армії
  6. Дозволили зберегти країну
  7. Дозволили залишитись на минулорічних рубежах оборони та суттєво укріпити їх

Всі ми навіть приблизно не уявляли ступені загрози, яка виникла над країною напередодні укладення Мінських угод.

Зате були люди, які прекрасно уявляли ступінь загрози, однак і далі робили (і багато з них досі роблять) все, щоб нашкодити країні, маскуючись за ширмою патріотизму.

Не буду коментувати, наведу просто цитати деяких політиків- патріотів , ВІДРАЗУ ПІСЛЯ укладення рятівних для нас Мінських угод.

Юлія Тимошенко: посилання

В протоколі не існує вимоги відведення російських військ з території України. А це означає, де-факто, їх закріплення на нашій території. Я вважаю, цей протокол є загрозливим для України, тому що в ньому визнані невідомі формування ЛНР та ДНР як офіційна сторона .

Також вона запропонувала Порошенку поміняти вище керівництво міністерства оборони .

Анатолій Гриценко: посилання

Законопроект особый статус , который Президент Порошенко внес в Раду и просит поддержать, написан наверняка не в Украине это проект Кремля, проект Путина. Проект создания на нашей территории автономного анклава путинской России. От Государства Украина этот проект на Донбассе не оставляет ничего, кроме денег выделяемых на подконтрольные террористам и Путину территории гарантировано, по защищенным статьям, и не могут уменьшаться в течение трех лет ни при каких условиях, даже если Путин начнет бомбить Киев .

Олег Тягнибок: посилання

Оголошено капітуляцію у цій війні

Ляшко: посилання

Порошенко капитулировал перед Путиным !

Семен Семенченко: посилання

Комбаты предлагают отказаться от формата Минских соглашений !

Всі ці патріоти , будучи депутатами і лідерами політичних сил, маючи своїх представників в Уряді і РНБО, володіючи інформацією про стан армії, свідомо пропонували нам в якості альтернативи мінських угод - НІЧОГО.

Точніше не нічого, а повну капітуляцію перед агресором і тисячі жертв.... і в якості жертв ці патріоти не бачать себе, чи своїх рідних, в якості жертв ці патріоти бачать Вас.

Тому добре подумайте, коли будете з дивана кричати, підтакуючи ррреволюційності цих патріотів і вимагати наступу, бо за їхнім планом саме Ви будете в перших рядах.

Бо за їхнім планом ви не маєте права на власну країну!