Співробітники Служби безпеки України затримали у Дніпропетровську мешканця міста, який за завданням кураторів з т.зв. ДНР вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах.

Колишній беркутівець став адміністратором кількох груп у соціальних мережах та активно поширював матеріали, направлені на зрив мобілізації та дестабілізацію ситуації в країні.

Він відкрито закликав до підтримки злочинних дій терористичних організацій ДНР і ЛНР та пропагував створення фейкових республік в інших областях України.

Спільник терористів також збирав відомості про переміщення підрозділів і військової техніки ЗСУ у напрямку зони АТО. Доповідав кураторам про діяльність правоохоронних органів та соціально-політичну обстановку в місті Дніпропетровську.

Під час проведення обшуку співробітники спецслужби вилучили комп ютерну техніку з доказами протиправної діяльності екс-беркутівця .

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 Кримінального Кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх можливих спільників затриманого адміністратора.