Шановані мною люди, більшість з яких навіть не знає що я такий існую, роблять гарні справи. Вас знають, вас читають тисячі громадян, вас слухають сотні тисяч в телешоу. З вами зустрічаються у справах люди, які вирішують питання в країні, і демонструють вам свою повагу і зацікавленість, пише Святослав Стеценко

І ви починаєте думати, що можете впливати на серйозні рішення. Ви починаєте думати, що можете працювати на рівних з тими, хто вирішує питання. Знаєте, що вони покидьки, але поспілкувавшись особисто починаєте сприймати їх вже не як потвор і покидьків, а як людей розумних, вольових, дієвих, які навіть допоможуть вам у дійсно шляхетних справах.

І ось тут ви потрапляєте під їхній вплив. Як тільки ви починаєте сприймати їх як людей, а не потвор. Як тільки ви відчуваєте, що з ними можна мати цілком пристойні справи, а десь можливо навіть переграти. Як тільки починаєте сподіватися, що спроможні на них вплинути.

Кожен з вас і всі ми разом сьогодні слабкіші за кожного з тих, хто сьогодні вирішує питання. Тому що реальна сила вимірюється не кількістю читачів і лайків, а фінансовими і людськими ресурсами, якими ти розпоряджаєшся. Регулярну діяльність якої кількості людей ти організовуєш щодня власними силами і ресурсами - ось твоя справжня сила.

Кожна копійка, яку ви отримаєте від тих, хто вирішує питання, дасть їм більше, ніж вам.

І кожна шляхетна справа, в якій ви берете з ними участь, не змінить на краще їх, але точно змінить вас. Ви почнете сприймати їх як людей.

Як приклад щиро шанований мною пан Мочанов.

Спілкування з людьми Медвечука, з відомим паном Бойком, з іншими тими, хто вирішує питання дається ознаки. Вже починає шукали щось людяне в тих, хто вбиває наших.

Люди, будуйте своє самі, без колишніх, будуйте спільно з такими самими, як ви, об єднуйтеся з такими, як ви. Нема іншого шляху, щоб змінити нашу країну на краще.