На проведення Антикорупційного форуму у Києві, ініціатором якого є голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі, суми понад 100 тис грн перерахували всього чотири особи, які пов язані зі скандальним одеським підрядником і антикорупційником часів Януковича. Про це пише Сергій Щербина на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на дані Демальянсу.

150 тис грн дав Коваль Андрій Михайлович. Він у 2011 році очолював громадську організацію Антикорупційний комітет України .

Працюють давно, ще з часів Януковича, зокрема, в Одесі. При цьому, згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, Коваль у 2011 році був оператором антикорупційних ініціатив одеської організації Партії регіонів , пише Щербина.

Відзначимо, що торік СБУ затримала кадрового офіцера ГРУ Росії, який під прикриттям співробітника ГО Антикорупційний комітет України два роки збирав матеріали корупційного характеру на українських посадовців і передавав їх в Росію для їх шантажу.

По 110 тис грн дали Беседков Олександр Георгійович і Безсмертний Микола Віталійович, і 115 тис грн Данилко Сергій Борисович. Усі вони пов язані з компанією Інкор-Групп колишнього депутата Одеської міськради (1994-2010) Руслана Тарпана.

Таким чином вищезазначені люди здали близько 0.5 млн грн. Загалом було зібрано 1.17 млн грн.

Нагадаємо, підконтрольні Тарпану компанії часто отримували будівельні підряди в Одесі. Найвідоміші з них ремонт Міської клінічної інфекційної лікарні, будівництво автомагістралі Північ-Південь , що мала поєднати спальні райони міста, а також будівництво каналізаційного скиду. По останньому Держфінінспекція звинувачувала компанії Тарпана у завищенні вартості будівництва на 330 млн грн. Зауважимо, що по каналізаційному скиду компанія Тарпана через суд стягнула з Одеської ОДА загалом 258,13 млн грн.

Тарпан відомий оборудками з реконструкціями історичних пам ятників і був ініціатором встановлення пам ятника Катерині ІІ в Одесі.