ВО керівника департаменту ЖКГ ОДА Тетяну Марченко затримала прокуратура і СБУ при вимаганні 1.5 мільйона гривень у приватної компанії.

Вона не пройшла конкурс на свою посаду і як це передбачається законом була залишена тимчасово виконуючою обов язки до того, як буде знайдений новий начальник після проведення повторного конкурсу (ідіотська система, коли начальник залишається на час виконуючим обов язки без перспективи залишитися). А цей конкретний ушлий начальник, мабуть, вирішила перед тим як піти прихопити з собою кругленьку суму.

Ми скоротили число співробітників ОДА в два рази шляхом реорганізації, а половину, що залишилася змусили брати участь у конкурсах на обыймання посад.

Доводиться вдаватися до таких хитрощів через дурнуваті закони замість того щоб взяти і звільнити співробітників з підмоченою репутацією.

Дякую СБУ і військовій прокуратурі за відмінно проведену операцію.

Черговий чиновник був схоплений на місці злочину, до цього, нагадаю, був заарештований за хабар начальник поліції міста Одеси і головний військовий комісар області, порушено справи щодо незаконної приватизації проти співробітників обладміністрації та облради. І це лише початок!

Ми обов язково повністю очистимо держоргани від хабарників. В рамках Одеського пакету реформ ми внесли проект закону, який дозволить відразу звільняти держслужбовців без зволікань і численних затримок.

Сподіваюся, Рада знайде можливість вчасно прийняти цю дуже потрібну для реформ та оновлення норму закону.