Аристократка з гуцульского села, гламурна дамочка, яка сьогодні їздить на шикарних авто і вечеряє у вишуканих ресторанах, народилася у селі Братківці Тисменицького району.

Дана Орленко родом із села Братківці. Найчастіше багатійку можна побачити у місцевому ресторані Садко .

Гламурна білявка Дана Орленко, яка через скандал з полісменами прославилася на всю країну, родом із села Братківці Тисменицького району.

Полісменів вона називає лохами , а тих, хто засуджує її дії незначною рештою, життя якої назавжди залишиться таким скудним, убогим та сповненим ненавістю один до одного :

Богдана (повне ім я) Орленко є другою дружиною франківського бізнесмена Володимира Орленко, фірма якого фігурує у будівельних аферах одні й ті ж квартири продавалися різним власникам.

Раніше пара винаймала житло в Івано-Франківську, сьогодні ж володіє приватним будинком в районі аеропорту.

Нагадаємо, днями на вулиці Грушевського в Івано-Франківську білий Nissan Juke порушив правила дорожнього руху. За кермом авто була франківчанка Дана Орленко дружина засновника скандальної фірми Транскомсервіс плюс Володимира Орленка.

Жінка поводилась агресивно, погрожувала поліцейським звільненням та пообіцяла судовий розгляд справи.

Начальник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець повідомив, що патрульні готові до судового розгляду, а штраф порушниці таки доведется сплатити.

Крім того, дружина франківського бізнесмена звинувачує копів у застосуванні фізичної сили.

Раніше повідомлялося, що бізнес чоловіка Дани Орленко пов язаний з будівельними аферами.