Блокують працівники охорони Кременчуцького НПЗ, яких привозять з Західної України вахтовим методом, тобто іх не можна вважати представниками нафтопереробників і мешканцями Кременчука. Терпець увірвався навіть у губернатора області Головка і він сьогодні скликав нараду з метою врегулювання конфлікту і вислухати сторони, пише Андрій Пасішник .

Укртатнафту представляв в.о. голови правління пан Плакасов, а Укртранснафту - Роман Сидорак. Також, на нараді були присутні в.о. Мера Кременчука Калашнік, керівники обласних управлінь СБУ та МВС Кривчич і Бех.

Основні претензії від Плакасова до Укртранснафти зводяться до звільнення Віталія Величка - керівника Філіі:

  1. Зі слів Плакасова, Величко постійно носить з собою кнопку від насосу і в будь-яку мить може іі натиснути та зупинити НПЗ. А це аварія і вибухи на заводі. Це ж яку треба мати хвору уяву керівнику Кременчуцького НПЗ, щоб нести такий брєд перед губернатором. Відповідально заявляю - кнопки не існує в природі, а рішення про відключення насосних станцій приймається в центральній диспетчерський, яка розташована не в Кременчуці, а в Києві! І рішення приймається не керівником Філії, а виключно керівником Укртранснафти.
  2. Зі слів Плакасова - Величко не професіонал, бо не має професійної освіти та досвіду нафтопереробника. На що отримав достойну відповідь від Сидорака, що керівник Філії нафтотранспортної компанії не повинен мати досвід нафтопереробки, а Віталій Величко має досвід роботи генеральним директором компанії Кремінь-Нафта, яка має власну потужну нафтобазу і мережу АЗС, тому досвід роботи зі зберіганням та перекачкою нафтопродуктів має достатній для виконання покладених обов язків. Також, Сидорак дорікнув Плакасову, що його ж досвід роботи керівником цементного заводу не заважає ж йому управляти Кременчуцьким НПЗ. Плакасову дуже кортить повернути на посаду керівника Філії Укртранснафти пана Щербакова - Професіонала з великої букви, маркетолога за освітою, з великим досвідом роботи на приватівських підприємствах на посадах інспектора служби безпеки та начальника дільниці наливу Надвірнянського НПЗ.

Позиція Плакасова була досить не конструктивною - блокування офісу ПДМН буде знято виключно після звільнення Величка.

Як Ви бачите, наведені аргументи керівника НПЗ повністю надумані.

Апогеєм закінчення наради стало те, що на пропозицію Сидорака прибрати людей й розблокувати офіс Філіі, Плакасов відповів що не приймає таких рішень і йому потрібно порадитися з акціонером.

Те що й потрібно було довести - всі ці мітинги не є волею трудового колективу Кременчуцького НПЗ, а є виконанням забаганок всім відомого приватного акціонера!

Цілком очевидним постає і реальна мета приватного акціонера:

  • По-перше: блокуванням офісу ПДМН відволікається увага громадськості від псевдозберігання технологічної нафти, за яку з Укртранснафти, навіть за наявності листа про розірвання договору і неодноразові вимоги повернути нафту в систему, вимагають сплатити 48 мільйонів гривень щомісяця. Люди, вдумайтеся, мітинг триває місяць і три дні і Приват збагатиться ще на 50 мільйонів гривень за рахунок Держави!!!!
  • По-друге: саме Величко, прийшовши 2 місяці тому на посаду керівника Філії, вперше провів об єктивну інвентаризацію нафти яка зберігається на НПЗ та виявив факт іі підміни на українську нафту. Тобто, Державною нафтою завод користувався, а взамін покладено нафту видобутку Укрнафти - то про які послуги зі зберігання може йти мова, якщо це за своєю суттю був товарний кредит наданий Державою Кременчуцькому НПЗ і навпаки, завод мусить відмовитися від будь-яких вимог від сплати за оренду резервуарів і повернути Державі оплачені раніше кошти! Вже минув рік з моменту силового утримання заводом технологічної нафти і цей процес триває, а Державні кошті щодня перетікають до приватного карману - декому ж потрібно фінансувати виборчу кампанію патріотичної партії і все це Державним коштом!

Керівництво Держави і народні депутати не мають стояти осторонь цієї дуже важливої проблеми, бо, не Дай Бог, патріоти вирішать на отримані 50 мільйонів за місяць блокування Укртранснафти придбати не біг-борди для реклами своєї партії, а куплять цілий арсенал зброї і гранат і Держава може поринути у хаос!

Прошу усіх небайдужих покласти край цьому ганебному процесу висмоктування Державних коштів!